176. zasedání Pléna ČKR v Brně péčí Univerzity obrany.

6. června 2024 PDF

2. Informace o Univerzitě obrany.
  3. Zprávy předsedkyně, místopředsedů a tajemnice ČKR, zprávy předsedkyň Komor ČKR, zprávy garantů pracovních skupin ČKR.
  4. Aktuální problematika oblasti vědy, výzkumu a inovací v ČR – diskuse s náměstky ministra pro vědu, výzkum a inovace.
  5. Aktuální problematika vysokého školství ČR – diskuse s vrchními řediteli Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a s předsedou Rady vysokých škol.
  6. Aktuální informace ke spolupráci vysokých škol ČR s vysokými školami Ukrajiny.
  7. Antivlivová problematika ve vztahu k vysokým školám ČR – diskuse s pracovnicí Odboru výzkumu a vývoje MŠMT.
  8. Informace o náplni činnosti nově ustavené Pracovní skupiny ČKR pro znaleckou činnost.
  10. Usnesení 176. zasedání Pléna ČKR. Závěr.